Podpořte nás
 
Finanční prostředky použijeme na nákup učebnic, na přípravu materiálů pro osobnostní a psychologický rozvoj a na nákup vybavení, techniky a materiálu.
 
 
Jak nás můžete podpořit?
 
 
 
Stačí zaslat Vámi zvolenou částku na účet spolku a e-mail se základními informacemi (jméno/firma, adresa, IČ) a obratem od nás obdržíte potvrzení o sponzorském daru, na jehož základě si dar můžete odečíst od daňového základu. Samozřejmostí je, že si můžete zvolit, na jaký účel Váš dar použijeme. Můžete věnovat i věcné dary. Seznamy sponzorů uvedeme na webových stránkách, v případě daru na nákup učebnic tyto opatříme děkovnými nálepkami.
 
 
 
Odpočet ze základu daně
 
Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst peněžní dary ve výši maximálně 10% základu daně, minimálně 2% základu daně nebo 1000 Kč.
 
 
Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst peněžní dary ve výši maximálně 5% základu daně, minimální výše jednoho daru 2000 Kč.
 
 
 
Věcné dary
 
Rádi přijmeme i věcné dary (kancelářskou techniku, kancelářské vybavení, encyklopedie, didaktické hry a stavebnice, propisky, Vaše produkty apod.) – můžeme-li je využít pro děti a pro rozjezd činnosti sdružení.
 
 

 

 

 

 

Děkujeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Třída Hrabůvka

739 99 22 12

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode