Máte-li jakékoli dotazy, neostýchejte se je poslat na e-mail. Ty nejčastější budeme zvěřejňovat zde.
 
 
 
Jedná se o třídu pro mimořádně nadané?
 
Ne, nejedná se o třídu pro nadané děti, jako má třeba ZŠ Hálkova v Olomouci či 8. ZŠ ve Frýdku-Místku. Tento koncept je založený na zájmu rodičů o angličtinu, matematiku a kvalitu vzdělávání svých dětí celkově. Přihlašují se tedy děti nadané, mírně nadprůměrné i průměrné, ze kterých si potom formou jednoduchých přijímaček vybíráme 22 nejlepších.
Pro nadané děti je tato ovšem třída vhodná vzhledem k individuálnějšímu přístupu, většímu důrazu na logiku a také díky Hejného metodě matematiky.
 
 
 
Zkouší se u přijímaček děti z angličtiny?
 
Ne. V rámci jednoduchých přijímaček nezkoušíme znalosti dětí. Nezjišťujeme, jak jsou na tom s angličtinou, ani neposuzujeme, jestli umí číst. Snažíme se zjistit potenciál dětí.
 
 
 
Mají děti angličtinu na vysvědčení?
 
Děti jsou v angličtině normálně známkovány. Na oficiálním vysvědčení ji uvedenu nemají, ale dostávají podobný blanket (bez státního znaku) se známkou z angličtiny.
 
 
 
Jsou nadstandardní hodiny pro děti povinné?
 
Ano. Oficiálně se sice jedná o kroužky, ale probíhají ve třídě, pro děti jsou povinné a mají je zapsány ve svých rozvrzích. Děti je prakticky neodlišují od jiné školní výuky.

Kontakt

Třída Hrabůvka

739 99 22 12

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode